40ayak logo

Özelleştirilmiş Veri Analiz Merkezi

40 Ayak Web Dash boardını kullanan bir kullanıcının ekranını göstermektedir.
40Ayak.com olarak, müşteri odaklı yaklaşımımızla lojistik süreçlerinizi özelleştirilmiş veri analiz hizmetimiz ile yönetmenize olanak tanıyan güçlü bir panel sunuyoruz. 40Ayak.com, işletmelerin lojistik operasyonlarını kolayca izlemelerini, analiz ve optimize etmelerini sağlayarak, işlerinizi geleceğe taşımanıza yardımcı oluyor.

 Gerçek Zamanlı Veri Analizi ve Takip

40Ayak.com, tüm lojistik süreçlerinizde; gerçek zamanlı veri analizi ve takip olanağı sunar. Taşıma işlemlerinizin ayrıntılı durumunu, teslimatların saatlik güncellemelerini ve yüklerin izlenmesini anlık olarak takip edebilirsiniz. Bu sayede, lojistik süreçlerinizdeki her adımı yakından izleyerek, işlerinizi en etkin ve hızlı bir şekilde yönetebilirsiniz.
Kahvesini içerken,  40 Ayak Web Platformunu kullanan bir kullanıcı işlerini kolayca yönetmektedir.

 Veri Entegrasyonu

Veri Panelinden, farklı kaynaklardan gelen verileri kolaylıkla dileğiniz sistemlere entegre edebilirsiniz. Bu sayede, müşterilere kapsamlı bir bakış açısı sunulur ve tüm süreçler tek bir platformda izlenebilir. Farklı veri kaynaklarının birleştirilmesi, daha kapsamlı ve doğru analizler yapılmasına yardımcı olur.
Verileri 40 Ayak Web Platformuna girerken kullanılan kodlar ekranda akmaktadır.

 Etkileşim ve Geri Bildirim

Kullanıcılar, panel üzerindeki verilerle etkileşime geçebilir ve daha ayrıntılı bilgiler almak için ilgili alanları düzenleyebilirler. Aynı zamanda, geri bildirimde bulunabilir ve geliştirme önerilerini paylaşabilirler.
İki kullanıcının beraber çalıştığı bir işte, 40 Ayak Web Platformu kullanmaktadır.

 Gelişmiş Raporlama

40Ayak.com, kullanıcılara istedikleri tarih ve dönemler için ayrıntılı raporlar oluşturma imkanı sunar. Bu raporlar, geçmiş performans analizleri ve gelecek stratejileri için önemli veri kaynaklarıdır.
Mavi arka plan üzerine ağlarının birbirleriyle bağlandığı bir dijital görsel.
Kullanıcı dostu ve özelleştirilebilir dashboard sayesinde, müşterileriniz lojistik süreçlerini daha etkin bir şekilde yönetebilir, veri analizlerini daha verimli bir şekilde gerçekleştirebilir ve işletme performansını artırabilirsiniz. Özelleştirme seçenekleri ve kullanıcı dostu ara yüz, müşteri memnuniyetini artıracak ve onları rekabetçi bir avantaj sağlayacaktır.