40ayak logo

Yüklerinizi Taşıtmanın

Rahatlığı

 Dijital Döküman Arşivi ile Kolay Yönetim

40Ayak.com, yük verenlerimizin lojistik süreçlerini yönetmeleri için güvenilir ve şeffaf bir dijital doküman arşivi sunuyor. İşletmeler, tüm yük bilgilerini ve ilgili dokümanları dijital olarak arşivleyebilirler. Böylece, geçmiş işlemleri tek tıkla ve 7/24 erişilebilir şekilde takip edebilir ve lojistik operasyonlarını daha verimli bir şekilde yönetebilirler.
Bir depo personeli gelen yüklerin, depodaki uçtan uca planlamaktadır.

 Geniş Nakliyeci Ağı

40Ayak.com olarak, platformumuz içerisinde güvenli ve şeffaf geniş nakliyeci ağımız ile, yük verenlerin lojistik süreçlerinde en iyi deneyimi yaşamalarını hedefliyoruz. Müşterilerimize, büyük ve çeşitlilikte bir nakliyeci ağı sunarak, daha fazla teklif alabilme ve uygun maliyetlerle taşımacılık hizmetleri alma imkanı tanıyoruz.
Geniş bir tır garajının kuşbakışı olarak nakliyecilerin ve tırlarının yüklerini alırkan oluşan ağı göstermektedir.

 Özelleştirilmiş Veri Analiz Merkezi

40Ayak.com olarak, müşteri odaklı yaklaşımımızla lojistik süreçlerinizi özelleştirilmiş veri analiz hizmetimiz ile yönetmenize olanak tanıyan güçlü bir panel sunuyoruz. 40Ayak.com, işletmelerin lojistik operasyonlarını kolayca izlemelerini, analiz ve optimize etmelerini sağlayarak, işlerinizi geleceğe taşımanıza yardımcı oluyor.
40 Ayak Web Dash boardını kullanan bir kullanıcının ekranını göstermektedir.
40Ayak.com ile işlerinizi hızla tamamlayarak operasyonel yükünüzü azaltabilirsiniz. Böylece daha fazla zaman kazanarak önemli konulara odaklanma fırsatı elde edebilirsiniz.
40Ayak.com olarak, Teknolojik inovasyonlar ile taşımacılık sektöründe güvenilir ve şeffaf bir şekilde öncü olmaya odaklanıyoruz. Bu hedefe ulaşmak için sürekli olarak yeni teknolojilere yatırım yapıyoruz. Özellikle yapay zeka, büyük veri analitiği ve IoT (nesnelerin interneti) gibi alanlarda çözümler sunarak, müşterilerimize üst düzey bir kullanıcı deneyimi sunuyoruz ve operasyonel verimliliği artırmayı hedefliyoruz.

Sıkça Sorulan Sorular

Sizi Arayalım