40ayak logo

Hizmetlerimiz

40Ayak’a ait bir tırın üstünde ‘Tüm Yükünü Almaya Geldik’ yazılı slogan ile tünel otoyolda seyir halindedir.
Secure Transportation icon

Güvenli Taşıma

Her taşıma, 40Ayak.com'un özel sigortalama güvencesi ile koruma altında. İşinizi güvence altına alıyoruz.
Approved supplier icon

Onaylı Tedarik

Tedarikçi ağımız özenle seçilir ve belgeleri titizlikle onaylanır. Yüklerinizin güvenli taşıması için gerekli önlemleri aldığımızdan emin olabilirsiniz.
Call center icon

Müşteri Hizmet Desteği

Deneyimli müşteri hizmetleri ekibimiz, tüm sorularınıza yanıt vermek ve ihtiyaçlarınıza en uygun çözümleri sunmak için hazır.
7/24 load tracking icon

Yük Takibi

Yüklerinizi 7/24 gerçek zamanlı olarak takip edebilirsiniz. Her aşamayı görerek taşımanızın ne zaman tamamlanacağını önceden öğrenin.
Digital Infrastructure

Dijital Altyapı

Dijital altyapımız sayesinde, işlerinizi tek bir platformdan yönetebilir, dijital dokümanları kolayca takip edebilir ve iletişimi hızlandırabilirsiniz.
Productivity

Verimlilik

Sipariş akışınızı ERP sistemlerine entegre ederek dijitalleştiriyoruz, böylece iş süreçlerinizi optimize edebilir, zaman kazanabilir ve kolayca yönetebilirsiniz.

 Komple (FTL) Karayolu Taşımacılığı

Modern dünyada, iş yapma şekilleri ve gereksinimler hızla evriliyor. Lojistik, bu değişimlerin merkezinde yer alıyor ve komple karayolu taşımacılığı da iş dünyasının bel kemiği olarak öne çıkıyor. İşte tam da bu noktada, 40Ayak.com olarak devreye giriyoruz.
2 şeritli 4 ana yol ve çizgilere uygun giden araçlar görülmektedir.

 Yurt Dışı Taşımacılığı

40Ayak.com, yurtdışı taşımalarında sağladığı avantajlar ve dijital altyapısıyla lojistik süreçlerinizi daha verimli ve güvenli bir şekilde yönetmenizi sağlar. 40Ayak.com'un geniş taşıma ağı sayesinde yurtdışı taşımalarda en uygun ve güvenilir nakliye seçeneklerini değerlendirebilirsiniz.
Türkiye sınırları dışında bulunan bir otoyolda; Sırbistan’ın bir bölgesine giden tabelalar mevcuttur.

 Kontrat Taşımacılığı

40Ayak.com, kontrat taşımacılığında işlerinizi daha kolay hale getirir. Güvenilir nakliye firmalarıyla yapılan işbirliği sayesinde yüklerinizi güvence altına alırken, taşıma süreçlerinizi de düzenli ve sorunsuz bir şekilde yönetebilirsiniz.
Taşımacılığın başlaması için düzenlenen Kontrat imzalanmaktadır.