40ayak logo

Yük Bulmak Artık

Daha Rahat

Hızlıca Yük Bulun!

  40Ayak.com, nakliyecilere her an ve her yerden tek tıkla yük bulma imkanı sunar. Güçlü altyapımız sayesinde, uygulama üzerinden hızlıca en uygun yükleri bulabilir ve taşımacılık işlerinizi daha verimli yönetebilirsiniz. İş süreçlerinizi hızlandıran ve gelirinizi artıran size özel çözümler sunuyoruz. Telefon trafiği olmadan yükleri belirlemenizi ve harita üzerinden en yakın yükleri veya gelecekteki planları görmenizi sağlayan uygulamamızla zaman kazanın.
Tırın içinde bulunan bir Nakliyeci direksiyonu tutarken aynı zamanda 40Ayak uygulamasını kullanmaktadır.

Hemen Teklif Verin

  Nakliyecilerimiz, 40Ayak.com üzerinden hemen teklif vererek ihalelere girebilir veya sistemde belirtilen fiyatı kabul ederek taşıma işlerini direkt olarak üstlenebilirler. Bu işlemleri tek tıkla mobil uygulamamız üzerinden kolayca gerçekleştirebilirsiniz. Sahip olduğunuz güçlü bir araçla, nakliye işlerinizi hızlı ve pratik bir şekilde yönetme imkanı sağlıyoruz.
Tırın önünde duran bir Nakliyeci yükünü hızlı ve güvenli şekilde varış noktasına ulaştırdıktan sonra 40 Ayak uygulamasından yükünü onaylamaktadır.

Anında Ödemenizi Alın

  Taşımayı tamamladığınıza dair imzalı taşıma irsaliyesini 40Ayak.com uygulaması üzerinden yükledikten sonra, anında ödemeniz hesabınıza geçer. Nakliyecilerimizin emeklerine değer veriyor ve kazançlarını en hızlı şekilde alabilmelerini sağlıyoruz. Hızlı ve güvenilir ödeme sürecimiz, nakliyecilerimizin iş akışını kesintiye uğratmadan, gelir elde etmelerine yardımcı olur.
Yükünü teslim eden bir Nakliyeci tırının içinde 40 Ayak tarafından teslim edilen yükün ödemesini aldığı için sevinmektedir.
40Ayak.com ile işlerinizi hızla tamamlayarak operasyonel yükünüzü azaltabilirsiniz. Böylece daha fazla zaman kazanarak önemli konulara odaklanma fırsatı elde edebilirsiniz.
40Ayak.com olarak, müşteri odaklı yaklaşımımızla lojistik süreçlerinizi; veri odaklı bir şekilde yönetmenize olanak tanıyan güçlü bir panel sunuyoruz. 40Ayak.com, işletmelerin lojistik operasyonlarını kolayca izlemelerini, analiz etmelerini ve optimize etmelerini sağlayarak, işlerinizi geleceğe taşımanıza yardımcı oluyor.

Sıkça Sorulan Sorular

Sizi Arayalım