40ayak.com Nedir?

40ayak.com olarak, lojistikte kolaylığı sağlayan yeniliklerle önce Türkiye’yi sonra dünyayı saran dijital bir nakliye ağıyız. Yeni nesil lojistik platformumuz sayesinde yük verenlerle tedarikçileri bir araya getiriyoruz. Tedarikçilere yeni iş imkanları, yük verenlere de alternatif fiyatlar sunarak taşıma işlemlerinde kolaylık sağlıyoruz. Bu sayede tedarikçilere, uygun rotadaki yük seçeneklerine teklif vererek kazanç sağlayabilecekleri ve işlerini tek tıkla yönetebilecekleri bir sistem sunuyoruz. Gelişmiş teknolojik altyapımızla yük verenlere ise, tedarikçi seçeneklerini ve fiyat tekliflerini hızlıca görüntüleyip 7/24 yük takibi yapabilecekleri bir lojistik hizmeti sağlıyoruz.

Bugün 40ayak.com olarak, hem yurt içinde hem de yurt dışında bulunan iş ortaklarımızla kara taşımacılığı faaliyetlerinde akıllı lojistik ayrıcalıkları sunuyoruz.

Siz de hemen 40ayak uygulamasını indirin, lojistiğin Daha Daha Rahat hali ile tanışın!

Faaliyetlerimiz

Parsiyel Taşıma (LTL)

Parsiyel taşıma yükünüzü aracın tamamını kiralamak zorunda kalmadan taşımayı sağlar. 40ayak’ta parsiyel taşıma ile aynı rota üzerinde bulunan yükleri farklı göndericiden toplayarak araç kapasitesinin tamamını kullanmayı ve müşterilerimizin ihtiyaçlarını en uygun şekilde karşılamayı amaçlıyoruz.

Parsiyel yükleri tek araç ile en uygun rotadan dağıtıma çıkarıyoruz. Yükleri, araca teslimat sırasına göre yükleyerek olası hasar payını azaltıyoruz. Bu taşıma modeli sayesinde müşterilerimize yükün miktarı kadar ödeyerek kar edebilecekleri bir model sunuyoruz.

Komple Taşıma (FTL)

Tek göndericinin yükü araç kapasitesini doldurduğunda kullanılan taşıma yöntemidir. Komple taşıma yöntemi sayesinde tek araç ve tek gönderici ile maliyetten tasarruf ederek daha hızlı teslimat sağlıyoruz.

En hesaplı taşıma türü olan komple taşımada yük sevk adresine ulaşıncaya kadar aktarma yapmıyoruz ve hızlı bir nakliye süreci gerçekleştiriyoruz. Bu sayede ürünleri hasarsız ve eksiksiz teslim ediyoruz.

Kontratlı Taşıma

Kontratlı taşıma düzenli nakliye talebinde bulunan yük verenler için 40ayak’ın sunduğu avantajlı lojistik teklifleridir. 40ayak olarak, yük veren ile araç ve lokasyon duruma göre belirlenen şartlarda anlaşma sağlıyoruz. Kontratta yer alan özel durumları yıl içinde değişen faktörlere göre analiz ediyoruz. Sektörel değişimler göz önüne alınarak belirlenen şartlarda karşılıklı anlaşma sağlıyor ve anlaşmada yer alan maddeler doğrultusunda nakliye işlemlerini yürütüyoruz.

Yurt Dışı Karayolu Taşımacılığı

Türkiye’nin jeopolitik konumu sayesinde komple ve parsiyel taşımacılık gibi karayolu taşımacılığı faaliyetlerini dünyanın birçok yerinde sürdürüyoruz. Orta Doğu, Avrupa ve Asya ülkeleriyle kara yolu taşımacılığı yapan ve ithalat, ihracat, gümrükleme gibi tüm süreçleri takip eden deneyimli ekibimiz ile uluslararası nakliye hizmeti sunuyoruz.

Yurt İçi Karayolu Taşımacılığı

Dijital altyapımız ve iş ortaklarımız sayesinde Türkiye’de 81 ile esnek teslimat seçeneklerimizle uçtan uca nakliye hizmeti sunuyoruz. Her yüke uygun taşıma çözümleri kullanarak komple ve parsiyel taşıma yöntemleriyle tüm Türkiye’de depolar ve şehirlerarası yük teslimatı sağlıyoruz.