Hakkımızda

40ayak olarak, lojistikte kolaylığı sağlayan yeniliklerle önce Türkiye’yi sonra dünyayı saran dijital bir nakliye ağıyız.

Yeni nesil lojistik platformumuz ile yük verenlerle tedarikçileri bir araya getiriyoruz.

Dijitalleşmenin getirdiği avantajlar sayesinde yük verenlerin hızlı bir şekilde fiyat tekliflerini görüp seçim yapabileceği ve yükünü uygulama üzerinde 7/24 takip edebileceği kolay bir lojistik deneyimi sunuyoruz. Tedarikçilere ise uygun yüklere teklif vererek günün her anı kazanç sağlayabilecekleri bir iş ağı oluşturuyoruz.

Bugün 40ayak olarak, hem yurt içinde hem de yurt dışında iş ortaklarımızın lojistik faaliyetlerine akılcı çözümler sunuyoruz.

40ayak'ın lojistik dünyasına web sitesinin yanı sıraAndroid ve IOScihaz uygulamalarından ulaşabilirsiniz.

Müşterilere Sunduğumuz Hizmetler

7/24 Online Yük Takibi

Online yük takibi

40ayak olarak,7/24 online yük takibimüşteri hizmetleri desteği ve şeffaf iletişim sunuyoruz. Tedarikçi ile yük veren taşıma için anlaştıktan sonra taşıma sürecini başlatıyoruz. Dijital lojistik algoritmamızla yük verenlerin, yükleri 7/24 canlı olarak takip edilebilmesini sağlıyoruz.

Sigortalı Yükler

Sigortalı yükler

Tedarikçilerden, taşımayı yaptığını ve teslim ettiğini belirten irsaliye görüntülerini sisteme eklemelerini istiyoruz. Yük verenin taşımaya dair evrakları istediği yerde ve istediği zaman görüntüleyebildiği bir sistem ile taşımayı gerçekleştiriyoruz. Yükleri sigortalı olarak güvenle teslim ediyoruz.

Özelleştirilmiş Taşıma Faturası

40ayak'da ilan sahibinin faturada istediği kodları ve cümleleri direkt olarak ekleyerek faturayı özelleştirebilmesini sağlıyoruz. Kişiye özel faturalandırma sayesinde iş ve fatura takibini müşterinin kontrolüne bırakıyoruz.

Güvenilir Tedarikçiler

Güvenilir tedarikçiler

İş ortaklarımızın taşıma için gerekli olan belgeleri yüklemelerini talep ediyoruz. Sistemdeki belgeleri inceledikten sonra şartlara uygun olan belgeleri onaylıyoruz ve taşıma işlemini gerçekleştiriyoruz. Deneyimli ve profesyonel iş ortaklarımız ile yüklerinizi güvenle taşıyoruz.

Kontratlı Taşıma İmkanı

40ayak olarak, düzenli nakliye talebinde bulunan göndericiler için avantajlı lojistik teklifleri sunuyoruz. Taşıma için gönderici ile araç ve lokasyon duruma göre belirlenen şartlarda anlaşma sağlıyoruz. Kontratta yer alan özel durumları yıl içinde değişen faktörlere göre analiz ediyoruz. Sektörel değişimler göz önüne alınarak belirlenen şartlarda karşılıklı anlaşma sağlıyor ve anlaşmada yer alan maddeler doğrultusunda nakliye işlemlerini yürütüyoruz.

Yurt Dışı Taşımaları

Yurt dışı taşımaları

Türkiye’nin jeopolitik konumu sayesinde, komple ve parsiyel taşıma ile karayolu taşımacılığıve denizyolu faaliyetlerini dünyanın birçok yerinde sürdürüyoruz. Orta Doğu, Avrupa ve Asya ülkeleriyle karayolu taşımacılığı yapan ve ithalat, ihracat gümrükleme gibi tüm süreçleri takip eden deneyimli ekibimiz ile uluslararası nakliye hizmeti sunuyoruz.

Parsiyel ve Komple Taşıma

Parsiyel ve komple taşıma

Yükünüze göre hem parsiyel hem de aracın tamamını kapsayan komple taşıma seçenekleri sunuyoruz.

Parsiyel Taşıma’da yüklerinizin en hızlı ve hasarsız olarak, belirlenen noktadan alınıp istenilen noktaya teslim edilmesini sağlarız. Bu taşıma yapabilecekleri esnek seçenekler sunuyoruz.

Komple Taşımatek göndericinin yükü araç kapasitesini doldurduğunda kullanılan taşıma yöntemidir. Komple taşıma yöntemi sayesinde tek araç ve tek gönderici ile maliyetten tasarruf ederek daha hızlı teslimat sağlıyoruz.

Web Servis Hizmeti

Müşterilerimizin sistemlerine entegre olarak siparişleri direkt 40ayak sisteminde de açılmasını sağlayan yazılım desteği veriyoruz. Bu özellik sayesinde e-mail ile siparişi okuyarak ilan açma işlemlerinden, ERP sistemlerine entegre olmaya kadar bir çok kolaylığı kapsayan lojistik hizmetleri sağlıyoruz.

FTL Komple Taşıma

𝐅𝐓𝐋 yani 'Full Track Road', Türkçe'de 'komple yük' veya 'tam yük' anlamına gelir ve lojistik alanında çokça tercih edilen bir taşıma yöntemidir. Taşınacak yük tek bir taşıma aracına yüklenir, kamyon (tır) yükleme kapasitesinin büyük bir kısmı veya tamamına yakını doldurulur ve firmanın aynı veya benzer ürünleri taşınır.

ftl-title