40Ayak Hakkında
40 Ayak, mikro dağıtım çözümleri üretmek üzere 2010 yılında kurulmuş ve faaliyetlerine başlamış bir lojistik firmasıdır. Kurulduğu günden bugüne 150 araçlık filosu ile başta İstanbul olmak üzere Marmara bölgesinin çeşitli FMCG firmalarına hizmet vermektedir. 2014 yılında mikro dağıtım ile kazanmış olduğu dağıtım uzmanlığını şehirler ve uluslararası lojistik sektörüne taşımıştır.

Lojistik firması olarak, sektörün eksikliklerini analiz edip, bu doğrultuda yatırımlar yaparak; değerlerine bağlı, başarmaya tutkulu, her zaman en iyisini yapmaya odaklı ve fark yaratan bir lojistik firması konumuna gelmiştir. Güçlü sermaye yapısına ek olarak özmal olan depo ve araç altyapısıyla gıda güvenliği ve güvenilirliğini ön planda tutarak, hızlı ve sorunsuz bir lojistik servis sağlamaktadır.

40 Ayak tesislerinde haşere kontrolü, güvenlik ve temizlik hizmetleri profesyonel kadrolar tarafından yapılmaktadır. Depolar 7/24 güvenlik kameraları tarafından izlenmektedir. Uluslararası ve yurt içi lojistik işletmeciliği yetki belgeleri ve organizatörlüğü belgelerine sahiptir.